Relacja z zajęć

opublikowano, 25 września 2020

Szkolenie Kadry Pedagogicznej w PSP 344 w Warszawie

Data i miejsce

23 WRZEŚNIA 2020

  MIEJSCE: SP 344, ERAZMA Z ZAKROCZYMIA, WARSZAWA

Latarnik
ŁUKASZ GIEREK

“Najszlachetniejsza przyjemność to radość zrozumienia”. To cytat Leonarda Da Vinci, który tak bardzo sprawdza się w pracy nauczyciela. Podczas tego szkolenia online przeprowadziłem eksperyment. Eksperyment który polegał na zaproszeniu innych nauczycieli (nie wpisujących się w ramy wiekowe projektu) w formie wolnych słuchaczy. Nauczyciele mają to do siebie że sami lubią się uczyć i przekazywać tą wiedzę dalej, dawać tą przyjemność zrozumienia. Wiecie jak się skończył mój eksperyment ? Fantastycznie ! Umówiłem się ze wszystkimi iż podczas trwania szkolenia aktywny udział oraz możliwość zadawania pytań będzie tylko dla osób projektowych natomiast wolni słuchacze będą mieli czas na zadanie pytań po szkoleniu właściwym. I wiecie co ? Nie było pytań po ponieważ pojawiło się mnóstwo pytań i próśb o rozwinieecie danego tematu w trakcie że na sam koniec nie spędziłem nawet minuty dłużej na odpowiadaniu na pozostałe pytania. Jutro runda druga 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności