Relacja z zajęć

opublikowano, 22 września 2020

Szkolenie nauczycieli w Centrum Kształcenia Nauczycieli w Radomiu.

Data i miejsce

12 WRZEŚNIA 2020

  MIEJSCE: CENTRUM KSZTAŁCENIA USTAWICZNEGO, TADEUSZA KOŚCIUSZKI, RADOM

Latarnik
ŁUKASZ GIEREK

Człowiek cały czas się uczy, amerykanie wspominają nawet o pojęciu LifeLong Learning, które traktuje o uczeniu się przez całe życie. W swoim wypadku ilości spędzonych godzin pod tablicą jako nauczyciel nawet nie próbuje zliczyć. Godzin które spędziłem jako trener szkoląc dorosłych również. Ale jeżeli przychodzi nam do zrobienia podczas szkolenia coś nowego (np. zrobienia zdjęcia)- ciężko jest się zaadoptować do nowej sytuacji, więc wpadłem na genialny pomysł stworzenie "Listy do zrobienia" którą po prostu odhaczam przy każdym spotkaniu. Powiem jedno WARTO!. Samo szkolenie przebiegało w luźnej i fajnej atmosferze - zadania do zrobienia wymagały kreatywnego myślenia lub wykorzystywania internetu do odnalezienia prawdy... no bo kto by się spodziewał że słowa wypowiedziane przez Premiera Węgier Victora Orbana " Ten kto nie czuje platonicznej miłości do Polaków nie może się nazywać prawdziwym Węgrem" nie są prawdą ... a może są ? -sprawdźcie sami ! 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności