Relacja z zajęć

opublikowano, 22 września 2020

Szkolenie w V LO w Radomiu dzień pierwszy

Data i miejsce

26 SIERPNIA 2020

  MIEJSCE: V LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM ROMUALDA TRAUGUTTA W RADOMIU, ROMUALDA TRAUGUTTA, RADOM

Latarnik
ŁUKASZ GIEREK

Nie powiem że było łatwo, bo nie było ! Ale było o tyle przyjemnie że takie szkolenie online można prowadzić z domowego zacisza, popijając kawę w ulubionym kubku i siedząc w krótkich spodenkach jednocześnie mając założony krawat i elegancką koszulę. 26.08. 2020 odbyło się szkolenie dla 21 osób, nauczycieli VLO im R. Traugutta w Radomiu, nauczyciele zostali podzieleni na dwie grupy 12 i 9 osobową. Jak wiecie czas spędzony przy komputerze powininen być maksymalnie krótki i treściwy, tak aby uczestnicy nie byli narażeni na zbyt długi kontakt z komputerem i jego antyzdrowotne skutki. Niestety duża dawka informacji do przekazania, duża ilość pytań po i w trakcie spowodowała iż na śmierć zapomniałem zrobić fotorelacji ... Postanowiłem że to nadrobię wstawiając zdjęcia nauczycieli z otrzymanymi po szkoleniu dyplowmami.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności