Relacja z zajęć

opublikowano, 24 stycznia 2020

Korzyści które daje nam internet

Data i miejsce

23 STYCZNIA 2020

  MIEJSCE: PRUDNIK

Latarnik
JOANNA GADZIŃSKA

Na spotkaniu mówiłam o możliwościach i korzyściach które daje nam dostęp do Internetu, że są wręcz nieograniczone. W wyniku rozmów i potrzeb jakie zgłosili uczestnicy szkolenia, by było ono ,,szyte na miarę’ ’i każdy z niego skorzystał  podzieliłam uczestników na 2 grupy. Postaram się w skrócie opisać jakie potrzeby zdefiniowała grupa i o jakich korzyściach, które daje nam Internet mówiliśmy.

Pierwsza zasadnicza rzecz to oczywiście zwykłe ,,surfowanie po Internecie . Ale każdy z nas wie że rola Internetu jest o wiele większa . Po pierwsze Internet daje nam nieograniczone możliwości w komunikowaniu się ze sobą – kiedyś źródłem wymiany informacji było wysyłanie listów , lub telegramów. Tak więc pierwszą zaletą Internetu jest szybka komunikacja z użytkownikami na całym świecie . Drugą zaletą którą daje nam Internet jest możliwość znalezienia poszukiwanej informacji, tak bardzo poszukiwanej przez wiele ludzi . Następnym plusem korzystania z Internetu jest korzystanie ze swojego konta bankowego. Tak więc bankowość w Internecie to kolejny krok do przodu , który bardzo ułatwia nam życie codzienne. Myślę że jedną z najważniejszych korzyści korzystania z netu jest edukacja . Mówiliśmy o edukacji która stanowi najważniejszą korzyść jaką dostarcza nam Internet . Jak więc widać dzięki internetowi możemy szukać informacji które nas interesują , kształcić się . Każdy powinien wiedzieć że za pośrednictwem Internetu możemy robić zakupy , nie ruszając się z wygodnego fotela . W tej chwili przez Internet możemy kupić dosłownie wszystko począwszy od samochodu a skończywszy na smacznym kurczaku . Zakupy przez Internet są na tyle bezpieczne że z tej opcji zaczyna korzystać coraz więcej użytkowników.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności