Relacja z zajęć

opublikowano, 22 października 2019

Podstawy obsługi komputera

Data i miejsce

29 WRZEŚNIA 2019

  MIEJSCE: WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE, POLAND

Latarnik
BEATA BARTOSZEK

W niedzielę 29 września 2019 r. miałam przyjemność zacząć spotkania latarnicze z całą rodziną. Mama, tata, córka i zięć zdecydowali się skorzystać z okazji i wziąć udział w programie Latarnicy2020.pl, ponieważ każdemu przyda się umiejętność korzystania z komputera w domu. Na początku opowiedziałam o działaniach latarniczych i rozeznałam się w indywidualnych potrzebach oraz motywacji każdego z uczestników do używania komputera.  Po dopełnieniu formalności tj. wypełnienie dokumentów zgłoszeniowych, napisaniu pre-testów przystąpiliśmy do działania. Dzieliliśmy się doświadczeniami na temat korzystania z systemu Windows. Następnie działaliśmy na plikach i folderach - tworzyliśmy, edytowaliśmy, kopiowaliśmy, usuwaliśmy. Było to ważne ze względu na to, że na całą rodzinę jest tylko jeden komputer. 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności