Relacja z zajęć

opublikowano, 13 stycznia 2020

Media społecznościowe - zalety i zagrożenia

Data i miejsce

19 GRUDNIA 2019

  MIEJSCE: ŚWIĘTY MARCIN 45, POZNAŃ

Latarnik
WIKTOR GIERKA

Na spotkaniu w małej grupie zajęliśmy się realizacją lekcji na temat mediów społecznościowych. Uczestnicy korzytali z telefonów, na których po części teoretycznej zajęli się rejestracją kont. Główny nacisk spotkania odbył się na komunikatory, jakościowe porozumiewanie się z bliskimi lub w grupach zainteresowań. Również duże skupeinie na pasji, pracy, możliwość obserwowania różnych stron lub firm w celu śledzenia trendów czy nowych produktów. Wszystko z zachowaniem bezpieczeństwa używania oraz etyką i higieną przebywania w mediach społecznościowych. Dla zainteresowanych również pokazałem fora specjalistyczne, proces rejestrowania się na nie lub komentowania. Na sam koniec sprawdziliśmy zgodność dokumentacji oraz wypełniliśmy post testy. Bardzo pozytywny odbiór zajęć, niektórzy stwierdzili że będą używac mediów na codzień, inni że od święta lub w ogóle ze względu na ich czasochłonność.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności