Relacja z zajęć

opublikowano, 31 lipca 2021

zajęcia on-line indywidualnie 05.07-26.07.2021

Data i miejsce

26 LIPCA 2021

  MIEJSCE: PRUSZKÓW, POWIAT PRUSZKOWSKI, WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE

Latarnik
DARIUSZ WALACHOWSKI

Pani Ania wraz z Panem Mariuszem rozpoczęli zajęcia on-line o różnych godzinach, lecz w tym samym dniu. Następne zajęcia były już wspólne. Na zajęciach poznawaliśmy podstawy komputera, poruszania się po mapach i tworzenia własnych tras, następnie prześledzilimy platformę e-puap, profil zaufania, Internetowe konto pacjenta i umiejętność się poruszania po tych stronach. Dowiedzieliśmy się również jak zabezpieczyć swoje dane, chronić je np. wchodząc na strony oznaczone kłódką i https, oraz jaki wybrać program antywirusowy, czy z jakich korzystać programów przywracające nasz komputer do pełnej sprawności lub utworzyć odpowiednie mocne hasło. Po zajęciach będziemy wiedzieli też jak używać poczty elektronicznej, zrobić zakupy przez Internet. Poznaliśmy szereg aplikacji na telefon ułatwiające nam życie. Nauczyliśmy się pobierania różnych programów ściągania filmów i muzyki, na komputer.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności