Aktualności

opublikowano, 19 maja 2022

Webinarium: Wprowadzenie do projektowania 3D

Projektowanie i druk 3D stają się coraz bardziej popularne w obecnym czasie. Ceny drukarek 3D spadają, a bezpłatne programy do tworzenia projektów 3D sprawiają, że w najbliższej przyszłości może to być obszar dostępny dla każdego. Już teraz możesz rozpocząć naukę projektowania w przestrzeni trójwymiarowej. Pokażemy, że modelowanie obiektów 3D z wykorzystaniem właściwych narzędzi nie jest wcale takie trudne. Podczas webinarium dowiesz się również, jak obecnie rozwija się technologia druku 3D oraz gdzie znajduje ona swoje zastosowanie. Poznasz program Tinkercad, za pomocą którego będziesz mógł tworzyć swoje pierwsze projekty w przestrzeni trójwymiarowej. 

Webinarium odbędzie się 30 maja w godzinach 16.00-17.30. Jeżeli chcesz rozpocząć swoją przygodę z projektowaniem 3D to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Zapisy odbywają się poprzez formularz: https://forms.gle/uSxdcMxkTKjBCf1f7 

Zapraszamy do udziału!

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności