Relacja z zajęć

opublikowano, 14 marca 2021

Warsztaty indywidualne dla zaawansowanych

Data i miejsce

14 MARCA 2021

  MIEJSCE: ŻERKOWICE, ZAWIERCIE

Latarnik
MAŁGORZATA GŁĄB

Warsztaty indywidualne na poziomie zaawansowanym. Uczestnik na początku zadeklarował co chciałby się nauczyć. Zastosowano mapowanie potrzeb. Rejestrowaliśmy się na stronie pacjent.gov.pl, zapisywaliśmy chęć zaszczepienia przeciw Covid-19. Sprawdzaliśmy ofertę strony podatki.gov.pl i e-deklaracje. Zaprezentowano platformę do tworzenia spotkań online jitsi meet, która jest bardzo prosta i intuicyjna. Zaprezentowano również aplikację mObywatel i bankowość elektroniczną.  Zwrócono uwagę na bezpieczeństwo w sieci podczas zakupów i płatności online.

W sumie odbyły się dwa spotkania z uczetnikiem warsztatów: 13.03.2021 oraz 14.03.2021 r. Uczestnik opanował zakładaną ilość informacji w 8 godzin warsztatowych.

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności