Szkolenia prowadzone przez Latarników

W poszukiwaniu nowości

Kiedy i gdzie?

  06 - 09 grudnia 2019

    MIEJSCE:

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI

Latarnik
ANNA NOWAKOWSKA

Podczas spotkanie zamiierzamy zaplanować i zaprojektować podróż po świecie, jeśli się uda zarezerwujemy hotel oraz zamówimy bilety na środki transportu. Odwiedzimy miejsca zwiazane z naszą podróżą oraz sprawdzimy co należy zrobić by polecieć samolotem lub popłynąć promem. Poszukamy noclegów za granicą w dostępnych, bezpiecznych miejscach. Odwiedzimy profile społecznościowe na których być może odnajdziemy miejsca do których bedziemy chcieli się udać ... może tam zasięgniemy informacji na temat fajnych miejsc. Zajrzymy na strony z autami szczególnie takimi, którymi bedziemy mogli się wybrać w podróż. Zastanowimy się nad tym, jak zrobić ładne zdjęcie i przesłać je do bliskich za pomocą internetu. O tym, że w podróży zdarza nam się otrzymać wazną, urzędową informację wiemy doskonale. Ale jak na nią szybko udzielić odpowiedzi? Dzięki profilowi Epuap możemy to zrobić z kazdego miejsca na świecie w którym dostepny jest internet. Dlatego postaramy się stworzyć taki profil. 

Zanim klikniesz „Przejdź do strony” lub zamkniesz to okno, prosimy o przeczytanie Polityki Prywatności.

Prosimy w niej o Twoją dobrowolną zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez naszych partnerów biznesowych oraz przekazujemy informacje o tzw. cookies i o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych.

Klikając „Przejdź do strony” lub zamykając okno przez kliknięcie w znaczek X, zgadzasz się z naszym regulaminem Polityki Prywatności.

Polityka Prywatności